Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'toczenie CNC':

 • Spawanie dolnośląskie »

  Firma Metalimpex J. G. Chmielewscy oferuje rozległy zakres usług obejmujący obróbkę metali a także tworzyw sztucznych. Propozycja firmy to m. in. precyzyjna obróbka skrawaniem metali i tworzyw sztucznych, obróbka stali nierdzewnej, frezowanie CNC, toczenie CNC, usługi ślusarskie, spawanie metodami TIG i MAG a oprócz tego cięcie na piłach taśmowych. Metalimpex wytwarza części a oprócz tego podzespoły w takich kategoriach jak automotive, maszyny rolnicze, hydraulika oraz przemysł spożywczy, w tym m. in. części do układów hamulcowych do samochodów, pompy zasilające do ciągników, elementy a także podzespoły do produkcji urządzeń w przemyśle spożywczym, złącza hydrauliczne i również komponenty, maszyny oraz urządzenia pod zamówienie. Przedsiębiorstwo Metalimpex korzysta z nowoczesnego parku maszynowego, posiada certyfikaty potwierdzające wysokie standardy, a produkcja odbywa się w zgodzie z innowacyjnymi systemami zarządzania jakością.

  Data dodania: 28 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalna obróbka skrawaniem cnc »

  Naszą specjalnością jest specjalistyczna obróbka detali na nowoczesnych obrabiarkach CNC. Spośród konkurencyjnych firm wyróżnia nas precyzja, fachowe konsulting, przystępne ceny a także szybki czas realizacji przyjętych zleceń. Możemy pochwalić się nowoczesnym parkiem maszynowym, dzięki któremu jesteśmy w stanie podjąć się realizacji nawet najtrudniejszych i w najwyższym stopniu skomplikowanych zleceń. Od ponad 30 lat dostarczamy najlepsze rozwiązania dla przemysłu. Dla nas obróbka skrawaniem CNC to lecz również żmudna codzienna praca, lecz w głównej mierze wielka entuzjazm, którą zawsze staramy się podzielić z naszymi klientami. Nasza oferta usługowa jest bardzo elastyczna, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaspokoić wymagania nawet w największym stopniu wybrednych klientów. Posiadamy precyzyjne i również niezawodne automaty tokarskie, które zapewniają wielkoseryjną obróbkę na światowym poziomie.

  Data dodania: 06 07 2020 · szczegóły wpisu »
 • Wykładziny z gumy »

  Spółka METALKO powstała w Bydgoszczy w 1992 roku. Jest to polska przedsiębiorstwo, która posiada długie doświadczenie we wszystkim co związane z produkcją aparatury procesowej. Swoje usługi świadczy zarówno dla klientów krajowych, jak oraz zagranicznych. Między w szeregu przypadków zlecanych prac jest toczenie CNC, obróbka skrawaniem CNC i również frezowanie CNC. METALKO bezustannie poszerza swoją propozycję, na co pozwala innowacyjny narzędzia w parku maszynowym spółki. Załoga firmy to prawdziwi specjaliści w swoich dziedzinach, którzy potrafią uporać się z każdym zadaniem w wyznaczonym terminie. Dzięki temu METALKO cieszy się nienaganna reputacją wśród klientów, którzy chwalą znajomość rzeczy, rzetelność i rozsądne ceny oferowane przez tę spółkę. Wszystko to sprawia, że przedsiębiorstwo ta jest z całą pewnością warta uwagi każdego klienta.

  Data dodania: 30 10 2021 · szczegóły wpisu »