Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Podkategoria: Handel złomem

 • Agencja reklamowa - strony internetowe, oprogramowanie »

  Jako fachowa firma kreujemy dla Państwa strony www oraz wysokiej jakości aplikacje na podstawie naszych zdolności oraz długoletniej praktyki. Samodzielna praca, pozwala nam być zależnymi od samych siebie, a w związku z tym możemy wykonywać zlecenia odpowiednio z wyznaczonym uprzednio terminem. Od początku swej działalności, robimy wszystko, aby dostarczyć Wam usługę, która zagwarantuje Wam zróżnicowane możliwości związane z branżą informatyczną. Jako fachowa grupa chcemy sprostać Państwa potrzebom, przez co tworzenie oprogramowania opieramy o innowacyjne technologie programistyczne oraz całościowe optymalizowanie kodu konkretnego programu, tak żeby odpowiadał Waszym oczekiwaniom.

  Data dodania: 11 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Spis, lista, baza katalogów KATSEO - Multikod »

  Strona ma zaprezentować państwu dobre katalogi stron oparte na skrypcie SEOKatalog, który na chwilę obecną jest najczęściej używanym skryptem pod katalogi SEO. Nasza baza katalogów będzie aktualizowana w ciągu 24h od powstania nowego katalogu. Lista katalogów, którą chcemy państwu przedstawić będzie jedynie posiadała wpisy katalogów naszej sieci KATSEO.

  Data dodania: 03 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Skup_złomu »

  Zakład Usług Komunalnych „HAK” działa od przeszło 20 lat, a oprócz tego poprzez te lata wyspecjalizował się w takich usługach jak odbiór odpadów komunalnych, i przerób oraz dodatkowo skup złomu. Firma usługowa świadczy swoje usługi zarówno osobom prywatnym, jak i konsumentom gospodarczym. W zakres usług zalicza się odbiór odpadów komunalnych, selektywna zbiórka odpadów, odbiór odpadów budowlanych, odbiór odpadów zawierających azbest, a także odbiór i utylizacja odpadów niebezpiecznych a także przemysłowych. Firma usługowa ma uprawnienia do prowadzenia tego typu działalności na obszarze całego kraju. Oprócz tego spółka skupuje i sprzedaje złom stalowy, metale niezależne, i dodatkowo surowce wtórne. Zakład Usług Komunalnych „HAK” pozwala też wynajem kontenerów na usługi jednorazowe. Spółka od lat współpracuje z wieloma znanymi firmami jak również instytucjami na terenie całej Polski, ma więc wypracowaną renomę i dodatkowo może dać gwarancję trwałe wykonanie usług z zachowaniem wysokich norm jak również wysokiej klasy.

  Data dodania: 26 07 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Handel złomem

Handel złomem - nowa strona:

Adres: