Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Kategoria: Edukacja i Nauka

Edukacja i Nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Agencja reklamowa - strony internetowe, oprogramowanie »

  Jako fachowa firma kreujemy dla Państwa strony www oraz wysokiej jakości aplikacje na podstawie naszych zdolności oraz długoletniej praktyki. Samodzielna praca, pozwala nam być zależnymi od samych siebie, a w związku z tym możemy wykonywać zlecenia odpowiednio z wyznaczonym uprzednio terminem. Od początku swej działalności, robimy wszystko, aby dostarczyć Wam usługę, która zagwarantuje Wam zróżnicowane możliwości związane z branżą informatyczną. Jako fachowa grupa chcemy sprostać Państwa potrzebom, przez co tworzenie oprogramowania opieramy o innowacyjne technologie programistyczne oraz całościowe optymalizowanie kodu konkretnego programu, tak żeby odpowiadał Waszym oczekiwaniom.

  Data dodania: 11 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Spis, lista, baza katalogów KATSEO - Multikod »

  Strona ma zaprezentować państwu dobre katalogi stron oparte na skrypcie SEOKatalog, który na chwilę obecną jest najczęściej używanym skryptem pod katalogi SEO. Nasza baza katalogów będzie aktualizowana w ciągu 24h od powstania nowego katalogu. Lista katalogów, którą chcemy państwu przedstawić będzie jedynie posiadała wpisy katalogów naszej sieci KATSEO.

  Data dodania: 03 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła języka angielskiego Rzeszów »

  Centrum Edukacyjne Promar zostało wybudowane z chęci kształtowania a także poszerzenia wiedzy w zakresie języków obcych. Swą działanie prowadzi w Rzeszowie, gdzie mogą zawitać zarówno młodsi jak a oprócz tego starsi kursanci. "Promar " to nie tylko szkoła językowa, ale również Szkoła Podstawowa z oddziałami dwujęzycznymi a także Przedszkole Anglojęzyczne. Wykwalifikowani nauczyciele przygotowują kursantów do egzaminu szóstoklasisty czy matury, lecz również do zdobycia certyfikatów językowych. Szkoła językowa kształci w zakresie języków t. j. : { języki język angielsk, niemiecki, francuski a także hiszpański, japoński, chiński, włoski a oprócz tego wielu innych. Tu każdy znajdzie atrakcyjny go zakres oraz termin szkolenia. O ile więc chcesz zwiększyć zakres swojej wiedzy o nowy, zagraniczny język zachęcamy do skorzystania z oferty. W przypadku rezygnacji, szkoła językowa umożliwia zakończenie kursu z miesięcznym wypowiedzeniem.

  Data dodania: 07 11 2021 · szczegóły wpisu »
 • Kurs angielskiego »

  New Horizons English School to buda oferująca skuteczną naukę języka angielskiego. Jej siedzibą jest Warszawa. Zatrudnia wyłącznie doświadczonych polskich lektorów oraz native speakerów, którzy stawiają na indywidualne podejście do słuchaczy. Prowadzi kursy języka angielskiego stacjonarne i online dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz pracowników firm. Przygotowuje do egzaminu ósmoklasisty, maturalnego, a oprócz tego na certyfikaty FCE oraz CAE. Oferuje też zajęcia indywidualne. Szkoła Językowa New Horizons English School pozwala na przeprowadzenie testu poziomującego przed zapisem do wybranej grupy. Przywiązuje duża wagę do nauki mówienia w języku obcym. Lektorzy korzystają z innowacyjnych metod nauczania i ciekawych materiałów. Kurs angielskiego w małej grupie a oprócz tego w miłej atmosferze - New Horizons English School Zachęca do zapisów.

  Data dodania: 19 08 2021 · szczegóły wpisu »
 • Uznane przedszkole Legionowo »

  Każdy rodzic pragnie, by przedszkole jego dziecka było miejscem bezpiecznego rozwoju. Dopiero co to proponuje niepubliczne przedszkole "Misio". Do przedszkola tego uczęszczają dzieci z okolic miasta Tarchomin, Jabłonna oraz Legionowo. Każde z nich może liczyć na fachową opiekę doświadczonych pracowników, dla których praca w przedszkolu to prawdziwa pasja. Pomagają swoim podopiecznym rozwijać ich naturalne zainteresowania a oprócz tego świetnie przygotowują do czasów szkolnych. Przedszkole "Misio" proponuje duży zakres zajęć, dotyczących nauki języków obcych, rozwój zdolności artystycznych, a także sportowych. Wszystkie dzieci mają dostęp do czterech posiłków dziennie, tworzonych z myślą o zdrowiu dziecka i również jego indywidualnych potrzeb żywieniowych. Przedszkole "Misio" to stąd idealne miejsce dla każdego dziecka.

  Data dodania: 07 07 2021 · szczegóły wpisu »
 • Kurs dla nauczycieli angielskiego »

  Nasza firma trudni się organizuje kursy i szkolenia dla pracowników firm, i również dla osób fizycznych podejmujących się podnoszenia kwalifikacji we własnym zakresie. Współpracujemy z praktykami z wielu dziedzin za sprawą czego w naszej ofercie znajduje się bardzo mnóstwo różnorodnych szkoleń. Przeprowadzamy lekcje zarówno w formie stacjonarnej (w miarę możliwości związanych z ograniczeniami epidemiologicznymi) jak oraz zdalnej. W przypadku ofert dla firm oraz organizacji udzielamy pomocy przy organizacji różnego typu wydarzeń takich jak konferencje, sympozja i szkolenia. Jeżeli poszukujesz solidnego partnera w tematyce szkoleń to zachęcamy do współpracy. Jakość naszych usług potwierdza szeroka lista firm, które skorzystały z naszej oferty. Nie czekaj i również postaw na podnoszenie własnych kwalifikacji, a także twoich współpracowników.

  Data dodania: 31 05 2021 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła katolicka Nowy Sącz »

  Nowy Sącz to miasto, w którym istnieje wiele publicznych i niepublicznych szkół średnich. Do tych ostatnich zalicza się działający pod patronatem Katolickiego Stowarzyszenia Oświatowego Zespół Szkół Katolickich. Oferuje naukę w 5-letnim Liceum Sztuk Plastycznych i w 6-letniej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej II stopnia. W budynku ZSK funkcjonuje dodatkowo Katolickie Liceum. Liceum Sztuk Plastycznych kieruje swoją propozycję do uczniów zainteresowanych kształceniem w zawodzie plastyk. Prowadzi klasy o takich specjalnościach jak aranżacja wnętrz, projektowanie graficzne, fotografia a także film jak również techniki malarskie oraz pozłotnicze. Realizuje kształcenie ogólne i również plastyczne, przygotowując uczniów do egzaminu maturalnego i również dyplomowego. Szkoła muzyczna pozwala doskonalenie nauki gry na skrzypcach, flecie a oprócz tego innych instrumentach.

  Data dodania: 27 05 2021 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia szkolna »

  Księgarnia szkolna Papirus to kopalnia zarówno podręczników szkolnych jak i wyjątkowych pozycji literackich. Mnóstwo książek dla dzieci i dorosłych, edukacyjne gry i zabawki, to tylko część oferty jaka na nas czeka. Bogaty wybór artykułów do prac artystycznych i kreatywnego spędzania czasu z dziećmi. Szeroki asortyment księgarni szkolnej sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie i chętnie wróci po więcej. Dobrze zaopatrzona księgarnia to miejsce dla całej rodziny od najmniejszych po najstarszych. Wszyscy będą zadowoleni z zakupów. Ponad to w księgarni szkolnej znajdziemy również pomysły na wyjątkowe prezenty. Dlatego warto tu zajrzeć, gdy zbliżają się urodziny bliskich nam osób.

  Data dodania: 12 08 2020 · szczegóły wpisu »
 • Konwersacje angielski Kraków »

  Firma Speaking House to najlepsze nauczanie języka angielskiego. Speaking House oferuje zajęcia języka angielskiego w praktyce, które umożliwiają osiągnięcie pełnej komunikacji w tym języku. W niezwykle bogatej propozycji szkoły można wyszukać zarówno kurs stacjonarne odbywające się w siedzibie, jak a oprócz tego kurs prowadzone w formie on-line poprzez różnego rodzaju komunikatory internetowe. Speaking House oferuje przede wszystkim naukę języka angielskiego w praktyce, ale także indywidualne stanowisko do każdego klienta, elastyczny grafik, mnogość usług. Zajęcia prowadzone są przede wszystkim w formie konwersacji, lecz również proponowana jest wychowanie czytania a także słuchania ze zrozumieniem. Lektorzy dbają o przebieg nauczania, na bieżąco śledzą postęp a także eliminują błędy gramatyczne. Dzięki Speaking House angielski nie będzie problemem.

  Data dodania: 27 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia klimatyzacja »

  Metalko Sp. z o. o. to solidna i również godna polecenia przedsiębiorstwo szkoleniowa, która oferuje swoim klientom specjalistyczne kursy chłodnicze. Nasze kursy są świetnym wyborem dla tych osób, które chcą nie tylko ulepszyć dotychczasowe umiejętności, lecz również zwiększyć swoje szanse na rynku pracy. W ostatnim czasie jest niemałe zainteresowaniem w usługach związanych z chłodnictwem i również wentylacją, z tej racji warto jak najszybciej zapisać się na nasze profesjonalne szkolenia. Kładziemy duży nacisk nie tyle praktyczne, lecz także teoretyczne, które na przekór pozorom odgrywają bardzo kluczową rolę. Zajęcia organizujemy w niewielkich grupach, za sprawą czego jesteśmy w stanie zadowolić wymagania nawet w najwyższym stopniu wybrednych kursantów. Zachęcamy w pierwszej kolejności mieszkańców z Bydgoszczy i pobliskich okolic.

  Data dodania: 25 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Wrocław godny polecenia »

  Queen’s School of English to perfekcyjna idealna dla wszystkich tych osób, które chcą biegle posługiwać się językiem angielskim. Stosujemy autorskie metody nauczania, które przynoszą naprawdę niezwykle satysfakcjonujące wyniki. Jeśli planują Państwo prowadzić swoją karierę zawodową za granicą, to kurs angielski biznesowy jest tym czego właśnie najbardziej potrzebujecie. Nasza oferta szkoleniowa jest niezwykle elastyczna, dzięki czemu możemy dopasować się do Państwa indywidualnych Wymagań i również preferencji. Polecamy także internetowy kurs języka angielskiego, dzięki któremu mogą Państwo podnosić swoje umiejętności językowe bez potrzeby wychodzenia z domu. Dzięki nam błyskawicznie przekonają się Państwo, że nauczenie się języka biznesowego wcale nie jest zadaniem takim trudnym, jakby to mogło zdawać się na pierwszy rzut oka.

  Data dodania: 26 05 2020 · szczegóły wpisu »
 • Podstawy francuskiego »

  Podstawy francuskiego mogą okazać się nieocenione podczas urlopowej wyprawy. Język francuski jest zachwycający nie tylko zważywszy na rozpoznawalną dźwięczność. Opracowane szkolenie sprawi, że prędko i praktycznie utwierdzisz podstawy francuskiego. Dodatkowo, kurs uwzględnia rozmaitość metod wykorzystywanych w nauce języka, które są niezastąpione do jego opanowania.

  Data dodania: 29 10 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja i Nauka

Edukacja i Nauka - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: